تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس 24

بسیاری از مشتریان شرکت های کارگزاری از عدم پشتیبانی تحلیلی و تصمیم گیری مناسب معامله گران شکایت می کنند و بعضا کارگزاران را مسئول زیان های خود معرفی می کنند. هر چند که وظیفه کارگزار آن است که بنابر درخواست مشتری اقدام به خرید و فروش کند، اما شرکت کارگزاری فارابی با درک این نیاز و با علم به این موضوع که تحلیل، پیشنهاد، خبر و مشاوره یک حوزه تخصصی است، در قالب شرکتی مستقل سایت تحلیلی بورس 24 را برای شما مشتریان فراهم آورده است.

اطلاعات تماس

  • تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی خیابان یازدهم نبش خیابان فراهانی پور شماره ۱۲ واحد ۳
  • ۸۸۵۵۶۵۰۰ - ۸۸۵۵۶۴۰۰ (۰۲۱)
  • ۸۸۵۵۷۲۷۸ (۰۲۱)
  • bourse24@irfarabi.com
برای شروع آماده اید؟

با کارگزاری فارابی سریع و آسان فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کنید.

افتتاح حساب آنلاین
برای دریافت اشتراک ویژه لازم است ابتدا در سایت بورس ۲۴ ثبت نام نموده و کاربر عادی سایت شوید. سپس با پرداخت آنلاین وجه اشتراک و یا پرداخت به حسابهای بانکی شرکت که در بخش تعرفه اشتراک اعلام شده است، و اعلام شماره فیش، کاربری عادی شما تبدیل به کاربری ویژه سایت بورس ۲۴ خواهد شد.

خدمات بورس۲۴

شرکت مشاور سرمایه گذاری ایرانیان تحلیل فارابی یکی از شرکت های فعال در حوزه اطلاع رسانی و تحلیل بازار سرمایه به شمار می رود. این شرکت دارای بخش ها و واحدهای مختلفی است که در ادامه از نظرتان می گذرد.

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی مشاوره سرمایه گذاری ایرانیان تحلیل فارابی با توسعه بازار سرمایه و پیوستن بیش از 7 میلیون نفر از سرمایه گذاران به بازار بورس ، طی سال های گذشته تحلیل بازار برای فعالان بورس به موضوعی مهم تبدیل شد.تا جایی که در حال حاضر سرمایه گذاران فعال در بازار بیش از پیش با تحلیل وارد داد و ستدهای سهام می شوند. به جرات می توان گفت، تحلیل سهام و اطلاع رسانی هم اکنون نقش اساسی در تصمیم سرمایه گذاران در خرید و فروش سهام دارد. با این وصف پس از گذشت 9 سال از فعالیت سایت ایران تحلیل، از سال 88 تا کنون این تارنما با عنوان پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس 24 فعالیت می کند که در حال حاضر با جذب حدود 90 هزار عضو پربیننده ترین سایت خبری و تحلیلی بورس محسوب می شود.

1.پیامک های لحظه ای

2.اتاق گفتگو

3.پرسش و پاسخ

4.نبض بازار

5.چشم انداز روزانه

6.اخبار داغ

7.دیدگاه

8.سیگنال آنلاین و تحلیل های تکنیکی

9.تحلیل بنیادی

10.سبد سهام پیشنهادی

11.تحلیل بازارهای جهانی و وقایع اتفاقیه بورس کالا

12.آموزش

13.فصل مجامع و گزارش مجامع

14.اخبار اقتصادی- بورسی و گوناگون