ترید موفق با موبیکسو!
درهر لحظه و هر مکان
موبیکسو با ظاهری مینیمال، نصب ساده و سریع، مصرف بهینه منابع گوشی و سرعت اجرای بالا هم اکنون در اختیار مشتریان محترم کارگزاری فارابی قرار دارد.
طراحی ساده

طراحی موبیکسو با اولویت سادگی استفاده و لذت بخش بودن تجربه کاربری صورت گرفته است.بر همین اساس با الگو قرار دادن سیستم های برتر جهانی موبیکسو طراحی شده است.

مصرف کم منابع گوشی

میزان مصرف منابع گوشی همواره یکی از دغدغه‌های برنامه های مختص گوشی بوده است.فارابیکسو با اتکا بر پیاده‌سازی بهینه میتواند روان و سریع بر روی گوشی شما اجرا شود.

امکانات

از امکانات موبیکسو میتوان به ایجاد دیده‌بان شخصی، خرید و فروش سریع و لحظه‌ای، محاسبه خودکار و لحظه‌ای سود و زیان هر سهم و کل پرتفوی و ارسال بسیار سریع سفارش‌ها اشاره کرد.

سرعت بالا

موبیکسو سریع و روان اجرا میشود و در عین حال مقادیر کمی از منابع گوشی را به خود اختصاص میدهد. حرکت مابین بخش‌های مختلف موبیکسو راحت، سریع و به دور از وقفه‌های آزار دهنده است‌.

موبیکسو را روی پلتفرم محبوب خودتان امتحان کنید

با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از گوشی های هوشمند متعلق به پلتفرم آندروید یا آیفون میباشند از این رو موبیکسو
در نهایت کیفیت و کارایی به صورت اختصاصی برای هریک از این دو پلتفرم آماده گردیده است.

iPhone
برنامه‌های سیستم عامل آیفون به زیبایی و سرعت شهره هستند.رعایت این مهم در موبیکسو برای سیستم عامل آیفون جزو اهداف مهم ما بوده است. با داشتن موبیکسو بر روی آیفون خود خود سرعت، زیبایی و پایداری را بیش از پیش تجربه نمایید.
Android
موبیکسو علاوه بر هماهنگی کامل با آخرین نسخه سیستم عامل Android، قادر به استفاده از امکانات آخرین نسخه این سیستم عامل است که این مهم خود را در سرعت و پایداری موبیکسو نمایان میسازد.

برخی از ویژگی‌های موبیکسو

ما پیوسته در حال ارتقا و بهبود عملکرد موبیکسو هستیم. از این رو بر اساس بازخورد‌های کاربران و نیازهای بازار، امکانات و ویژگی های جدیدی به موبیکسو افزوده می‌شود.لیستی از مهمترین ویژگی های اضافه شده به موبیکسو در زیر آمده است.

  • نمایش میزان خرید و فورش حقوقی به صورت تعداد و درصد خرید
  • نمایش نمودار بازه روزانه قیمت سهام
  • امکان لینک به سرخط در ارسال سفارش خرید یا فروش
  • امکان مشاهده وضعیت حساب در تمامی بخش های موبیکسو

دانلود موبیکسو

برای دریافت موبیکسو برای هر یک از سیستم عامل‌های محبوب Android و iPhone میتوانید بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.
با کلیک بر روی هر کدام از دکمه ها شما به بخش دانلود مختص هرکدام از سیستم عامل ها هدایت خواهید شد.

App Store   Android Store