تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

آیتم سفارش‌ها

در لیست گزارش‌ها با کلیک کردن بر روی قسمت سفارش‌ها، می‌توانید بخش های سفارش‌ها خرید/ فروش و گردش حساب را مشاهده نمایید. با کلیک بر روی سفارش‌ها خرید/فروش، کاربر می‌تواند کلیه‌ سفارش‌ها خرید/فروش را مشاهده نماید به گونه ای که امکان انتخاب تاریخ سفارش، وضعیت سفارش و نوع سفارش را دارا بوده و همچنین قابلیت دریافت خروجی های متداول مانند اکسل، پی دی اف و... را دارا می‌باشد.

 

سفارش‌ها خرید/فروش:
با کلیک بر رو ی این قسمت کاربر می‌تواند اطلاعات، سفارش‌ها خرید/فروش خود را مشاهده نماید، این قسمت شامل فیلتر تاریخ، وضعیت سفارش، نام نماد، نوع سفارش و جستجو می‌باشد.

فیلتر بازه تاریخ گزارش: در این قسمت،کاربر، می‌تواند بازه‌ی تاریخ گزارش‌ها خرید/فروش خود را با وارد کردن تاریخ، مشاهده نماید. با کلیک بر روی  پنجره تاریخ باز می‌شود و کاربر می‌تواند تاریخ روز مد نظر خود را انتخاب نماید.

نوع وضعیت سفارش:
در این کادر، کاربر، با توجه به نیاز مبنی بر گزارش گیری از سفارش‌ها خود، می‌تواند از گزینه های وضعیت سفارش به صورت انفرادی و یا ترکیبی استفاده نماید.

نام نماد:
در این آیتم، کاربر، قابلیت جستجو گزارش بر اساس نام نماد را دارا می‌باشد به گونه ای که با انتخاب نام نماد مد نظر، فقط گزارش سفارش های مربوط به آن نماد را مشاهده می‌نماید، همچنین می‌توان چندین نماد را برای جستجو انتخاب نماید.

نوع سفارش:
در این بخش امکان انتخاب  بر اساس نوع  سفارش (خرید/فروش) یا هر دوی آنها را برای جستجو دارا می‌باشد. کاربر با انتخاب سفارش خرید/فروش یا هر دوی آنها می‌تواند گزارش های مربوط به نوع سفارش انتخاب شده را مشاهده نماید.

گردش حساب:
با کلیک بر روی گردش حساب، کاربر می‌تواند کلیه‌ گزارش های گردش حساب خود را مشاهده نماید و امکان انتخاب با جزئیات گردش حساب و تاریخ گردش حساب خود را دارا می‌باشد و  همچنین قابلیت دریافت خروجی های متداول مانند اکسل، پی دی اف، و... را دارا می‌باشد.

فیلتر بازه تاریخ:
با فیلتر تاریخ، کاربر می‌تواند آخرین گزارش گردش حساب خود را در این بازه مشاهده نماید.

دکمه جزئیات:
با فعال سازی تیک دکمه جزئیات امکان نمایش ریز ترین عملیات انجام شده در سیستم نمایش داده  خواهدشد.

 

دکمه های خروجی:
باکلیک برو روی هر یک از این دکمه ها کاربر می‌تواند خروجی های مختلفی را از سیستم دریافت نماید.

 

  • 23 شهریور 1394
  • نویسنده: جعفری نوری
  • تعداد نمایش ها: 3369
  • نظرات: 0
تگ ها:
رتبه این مطلب:
4.4
Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید