تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

پورتفوی

در این قسمت، پورتفوی یا سبد دارایی سهام، به معنای نماد های موجود در دارایی شما نزد کارگزاری می‌باشد. با کلیک بر روی منوی پورتفوی می‌توانید لیست پورتفوی خود را مشاهده نمایید. در لیست پورتفوی اطلاعات لحظه ای مربوط به هر نماد از جمله قیمت، ارزش و مقدار سود/زیان به همراه درصد سود/زیان را به شما نشان می‌دهد. مبنای محاسبه سود/زیان، قیمت میانگین خرید نماد می‌باشد. 

دکمه افزودن سهم به پورتفوی:
هنگامی که کاربر از طریق روشی غیر از آنلاین کارگزاری، سهمی را خریداری می‌نماید و همچنین درهمان لحظه خواستار رویت همان سهم خریداری شده در پورتفوی سامانه خود باشد می‌تواند از  روش ذیل استفاده نماید:
در لیست پورتفوی، روبروی آیکون سود/زیان دکمه کوچکی قرار دارد که با کلیک بر روی آن پنجره ای کشویی شکل باز خواهد شد.

با کلیک بر روی گزینه‌ی افزودن سهم به پورتفو، پنجره‌ ثبت نماد مطابق شکل روبه‌رو ظاهر خواهد شد. با وارد کردن نام نماد، تعداد دارایی سهام خریداری شده و همچنین میانگین  قیمت خرید و با کلیک بر روی دکمه ثبت تغییرات، نماد مد نظر را به عنوان دارایی، به سبد پورتفوی خود اضافه نمایید و همچنین امکان فروش سهم را برای خود فراهم سازید.

مرتب سازی  بر اساس درصد سود/زیان پورتفوی: 
در لیست پورتفوی، با کلیک کردن بر روی آیکون سود/زیان می‌توانید سهام های موجود را براساس درصد سود/زیان پورتفوی مرتب می‌شود. به طور مثال با یکبار کلیک، بر روی آیکون سود/زیان، پورتفوی براساس ترتیب صعودی مرتب می‌شود و با کلیک دوم به صورت نزولی.

       

 

 

  • 23 شهریور 1394
  • نویسنده: جعفری نوری
  • تعداد نمایش ها: 6207
  • نظرات: 0
تگ ها:
رتبه این مطلب:
4.2
Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید