تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

گفتگو

در این قسمت کاربر قابلیت ارتباط مستقیم با مدیر سیستم را دارا می‌باشد، به صورتی که با عضو شدن در گروه می‌تواند با مدیر سیستم در تعامل باشد.

چگونه عضو گروه شویم؟
در قسمت بالای کادر گفتگو می‌بایست از سمت مدیر سیستم برای کاربر پیغام دعوت به گروه که دارای تیک پذیرفتن و ضربدر به معنی عدم پذیرش مطابق شکل ذیل می‌باشد، نمایان ‌شود.

نمایش پیغام ارسال شده از سمت مدیر سیستم:
در صورت ارسال پیغام از سمت مدیر سیستم، تعداد پیغام های دریافت شده بر روی گروه انتخاب شده با عدد نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی گروه مد نظر، می‌توانید پیغام هایدریافت شده و کلیه‌ی تاریخچه‌ پیغام های دریافتی را در قسمت پایین کادر گفتگو مشاهده نمایید.

چگونه پیام به گروه انتخاب شده ارسال نمایید؟
به دو روش می توان این عمل را انجام داد:
۱ـ با کلیک بر روی گروه پذیرفته شده، دکمه ارسال پیام نمایان می‌شود.

با کلیک بر روی دکمه ارسال پیام، پنجره ای جهت وارد کردن پیام و ارسال باز می‌شود. محتوای متن را وارد کرده و بر روی دکمه ارسال پیام کلیک نمایید، متن ارسال شده در تاریخچه پیام ها نمایان و ذخیره می‌شود.

 ۲ـ در این روش در کادر قسمت پایین پیام ها محتوای متن را وارد نموده و بر روی دکمه Enter صفحه کیبورد خود کلیک نمایید و با انجام این عمل پیام ارسال شده و در قسمت تاریخچه پیام ها نمایان می‌شود.

چگونه از گروه دعوت شده انصراف دهیم؟
در قسمت بالای منوی گفتگو، هنگامی که بر روی گروه دعوت شده قرار بگیرید علامت ضربدر که به معنای انصراف دادن از گروه می‌باشد نمایان می‌شود.

 

 

  • 23 شهریور 1394
  • نویسنده: جعفری نوری
  • تعداد نمایش ها: 2493
  • نظرات: 0
تگ ها:
رتبه این مطلب:
بدون رتبه
Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید